EVDE SAÇ TOKASI YAPMAK

Önce kendimiz için yapmaya başlarız. Hobi haline gelen işlerimizi hep sonradan paraya dönüştürme hayali kurarız hep. Bunlarda hayalde kalmasın, kurduğunuz hayalleri gerçekleştirmek için peşinden gidin. Dışarda bulunan birçok ürünün satışı yapılıyorsa eğer sizin evde yapmış olduğunuz el emeği olan saç tokalarınızda neden satılmasın ki?

NEDEN SAÇ TOKASI?

Evde hepimiz aynanın karşısına geçtiğimizde ilk olarak saçlarımızı düzeltiriz. Bir insanın güzel olduğunu anlamak için saçına göstermiş olduğu özene bakarak anlaşılabilir bu durum. Kızlar hep saçları düzgün dursun isterler. Ve saçlarına farklı renk katacak tokalara sahip olmak isterler. Hemen hemen herkesin toka kutusunda 20’den fazla tokası olduğunu söyleyebiliriz. Bu kadar çok tercih edilen bir ürünü kendiniz evde yapıp satmak ne karlı olduğunu birde siz düşünün.

ARAŞTIRIN

Yapmış olduğunuz veya yapacağınız tokaların piyasadaki değerini araştırın. Hangi ürünü kaça satacağınızı belirleyen bir liste oluşturun. Böylelikle yapmış olduğunuz tokaları daha çabuk elden çıkarabilme şansını yakalarsınız.

NEREDE SATABİLİRİM?

Satışı her yerden gerçekleştirebilirsiniz. Yeterli ortaya koymuş olduğunuz ürün kaliteli ve şık olsun. Gerisi çorap söküğü gibi gelecektir. Yapmış olduğunuz ürünleri mutlaka çevrenizdeki insana gösterin, onlardan fikir almaya çalışın, hediye etmeye özen gösterin ki tercih edilen kişi olabilesiniz.

İşinizi büyütecekseniz eğer firmalarla anlaşma sağlayabilirsiniz. Gerekli yerlerle iletişime geçin ve ürünlerinizi pazarlamaya çalışın.

Anlaşmalı yerleriniz olsun. Ne kadar çok kişiye ulaşma şansınız olursa o kadar sipariş alır kazanç elde edersiniz.